Vivi NailTech Buzău
📍 Saloane de manichiură și pedichiură în Buzău
Vivi NailTech Buzău este un salon de manichiură și pedichiură care se distinge prin profesionalismul și atenția acordată fiecărei cliente. Experiența echipei, alături de o paletă largă de culori și o atenție deosebită la curățenie, garantează o experiență plăcută și rezultate remarcabile. Este un loc unde te poți bucura de răsfăț și de servicii de calitate.
Salonul oferă o atmosferă primitoare și un cadru relaxant, unde fiecare clientă se simte specială. Abordarea individualizată, răbdarea și talentul specialiștilor, alături de prețuri corecte, contribuie la o reputație solidă. Vivi NailTech Buzău este o alegere excelentă pentru manichiură și pedichiură profesionistă.
Caracteristici și servicii ale Vivi NailTech Buzău
- Se identifică drept companie deținută de o femeie
- Toaletă
- Toaletă unisex
- Wi-Fi
- Se recomandă programarea în avans
- Loc de parcare gratuit
- Parcare gratuită pe stradă
- Parcare la fața locului
Vivi NailTech Buzău este în poziția 6 din 23 în saloane de manichiură și pedichiură în Buzău
Recenzii clienți
Vivi NailTech Buzău are un rating de 5 din 5 bazat pe 35 recenzii pe Google
Sunt extrem de mulțumită din toate punctele de vedere: curățenie, preturi foarte bune, dar mai ales respect fata de clienți. Recomandat cu tot dragul! 😘
Un salon excepțional, cu oameni minunați. Mi-a placut in special energia fetei, extrem de draguta si intelegatoare. Are o gama larga de culori de unde am putut alege. Vivi are experienta, fapt care s-a vazut in timpul de lucru record. Pretul mi s-a parut unul decent si corect. Recomand din toată inima!
Recomand cu tot dragul!!! Profesionalism, răbdare, totul la superlativ❤️❤️❤️
Sunt foarte mulțumită de serviciile oferite de Vivi. Este talentată și pasionată de ceea ce face, are răbdare și o atitudine profesionistă. Salonul este curat și primitor. Recomand cu încredere!
Recomand cu mare drag!🤗
O recomand pe Vivi pentru profesionalismul ei, rabdare, atentie la detalii, imaginatie si amabilitate. The best!✨️
Extrem de incantata! Recomand!!
Informații despre Vivi NailTech Buzău
Adresă
Vivi NailTech Buzău se află la Strada Plevnei 16, 120218 Buzău, România
Telefon
Numărul de telefon al Vivi NailTech Buzău este +40 762 557 250
Site web
Site-ul web al Vivi NailTech Buzău este: vivinailtech.ro
Ore de program
Luni: 10:00–18:00
Marți: 10:00–18:00
Miercuri: 10:00–18:30
Joi: 10:00–18:00
Vineri: 10:00–18:30
Sâmbătă: Închis
Duminică: Închis